| ๖вяυηєтzукaaღ a întrebat:

Am laptop Dell si vreau sa fac un printscreen adica poza la laptop. Dar mie nu imi apare tasta PrintScreenRq sau asa ceva big grin. Cum pot face o poza la laptop (Desktop )

4 răspunsuri:
| PsychoDreamer a răspuns:

Apasa asta ceea, apoi intra in paint, clik dreapta "paste", adica lipire, si screenu va aparea acolo

| MaStErShOt a răspuns (pentru PsychoDreamer):

Daca a zis ca NU are tasta aceea nu are cum sa faca asta, citeste mai bine intrebarile! cat despre print, daca ai tasta Fn incearca combinatia si du-te atunci in paint si dai paste sau ctrl +v

| razvanboss1 a răspuns:

Apesi tasta fn + tasta end pe care 100% o ai si pe urma intri in paint si ctr+ v si gata

| Doru_Anusca_1988 a răspuns:

Asi mvrea sa fac opoza