| scumpika01 a întrebat:

Vreau sa fac un baiat gelos ce metode pot folosi?

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai poti vorbi cu alt baiat in prezenta lui, poti sa-i trimiti un sms ''din greseala'' ii zici ca nu era pentru el.fii indiferenta si arata-i ca nu-ti pasa de el.

| SociallyDepressed a răspuns:

Daca nu-i place catusi de putin de tine nu-l vei face gelos orice ai face.

| Lexiiii a răspuns:

Pai sa vorbesti cu alti baieti, numai cu el sa nu vobesti.Fate ca nu il observi.Date la baieti sau vorbeste mai mult cu prietenul lui cel mai bun. Eventula fa si niste poze si punele la avatar pe mess.Sau inventeaza un anumit baiat, despre care sa vorbesti cu o prietena de a ta in prezenta lui.Gen "de cand l-am cunoscut pe A este nemaipomenit, simt ca il iubesc, el ma face fericita nu ca fostul ". Vezi tu acolo.
Succeshee hee

| Claw a răspuns:

Saruta pe cineva de fata cu el

| Lexycesium a răspuns:

Nu`l mai face gelos, zi ca l`ai facutwinkinglaughing!