| Ana2013 a întrebat:

Cum pot face gelos un baiat? Dar nu vreau raspuns de genul:umbla cu un alt baiat.

Răspuns Câştigător
| oBuburuză a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l eviti o sa moara ca nu-l bagi in seama, du-te langa alti baietii si vorbeste cu ei cand trece pe langa tine razi ( baietii mor dupa zambetul unei fete ). Succesc! happy

6 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Hristos a inviat!
Trebuie sa nu-i acorzi atentie deloc. Cand il vezi ica se apropie de tine sa vorbiti du-te in preajma altor baieti sau fete. Insa fii atenta sa nu faca si el acelasi lucru cu tine. Pentru a preveni aceasta nu exagerawinking
Succes. Bye

| zurick a răspuns:

Hristos a inviat! Cred ca ar trebui sa fii cu prietenul sau cel mai bun (daca e liber)asa sigur il faci gelos.

| Iubibilăă a răspuns:

Incearca sa nu te razbuni pe nimeni.
Pa, pa.

| Kenzorel112 a răspuns:

Vrei sa il faci gelos? Eu ca baiat iti spun cum mai face pe mine gelos:-mereu cand esti prin preajma lui sau stii ca vei fi prin preajma lui stai cu prieteni colegi gruuri in care sa fie si biaeti si sa discutati dar tu sa nu te uiti la el sau sa ii tragi vreo privire deoarece isi va da seama ca e intentionat. Bafta

| Lavinia516 a răspuns:

Bună!
Pune o prietena de a ta sa te suna la telefon cand te intalnesti cu baiatul si sa vorbesti cu ea parca ar fi un baiat.

| Ana2013 explică:

Dar vreau sa il fac sa ma placa mai tare.In cazul asta ce fac?