| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i fac o surpriza iubitului meu. El mereu imi face si eu n-am nicio idee sadVreo idee dar fara striptese sau sa iese ma imbrac in iepuras...

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Raminem surprinsi atunci cind ni se face fie ceva placut, fie ceva neplacut, fara sa stim noi. Incearca sa vezi ce ii place mai mult, si fa-i acel lucru fara sa il anunti de dinainte. Daca poti. Stiu ca unele fete nu pot sa isi tina gurita, mai ales fata de prietenul lor, si de aceea nu pot sa ii faca vreo surpriza.

| Ady93 a răspuns:

Cum a zis Cristi, afla ce ii place, faceti ceva placut impreuna organizat de tine, dar fara sa il anunti in nici un fel inainte. Succes happy

| madytza_7574 a răspuns:

Imbraca'te in pisica daca nu vrei in iepure:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si castiga bani fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci http://www.anno1777.com/index.php?i=31669

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa-l iei incetul cu incetul sa-l duci undeva unde ii place lui sau la un restaurant.

| Melannye a răspuns:

Cea mai buna idee e sa il inviti la tine acasa(daca se poate) si sa fie multe lumanari parfumate prin casa... sa luati cina si dupa... u stii mai binehee hee asta e ideea meathinking alta nu am prin capbig grin