| Iuliana11 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes vreau si eu sa ii fac o surpriza iubitului meu ma puteti ajuta cu o idee... dau >funda:d

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Si care este cel mai bun mod de a intretine vie flacara iubirii? Surprizele mici si dese, cheia marilor succese. Toate stim lucrul asta, insa mai putine tinem cont de el. Eu, spre exemplu, am pierdut o relatie pe motiv ca nu m-am straduit sa il fac in fieare zi sa se "reindragosteasca" de mine. Si stiu ca nu sunt singura care macar o data in viata "s-a culcat pe o ureche" din simplul motiv ca "ma iubeste oricum si orice as face!". Asta nu e atitudine demna de o femeie indragostita care vrea cu tot dinadinsul sa isi tina partenerul aproape. Chiar daca stii ca te iubeste, asta nu inseamna san u mai tii cont de felul in care l-ai cucerit, de felul in care stateai cate o ora in oglinda inainte de intalnirile cu el si de micile surprize pe care i le faceai periodic pentru ca stiai ca ii fac placere. Te-am facut deja curioasa? Citeste randurile ce urmeaza!

Ce le place barbatilor?

Stii cat de adevarata este zicala aceea clasica ce spune asa: "Un barbat are nevoie de o femeie care poate fi doamna in societate, diva sexy in dormitor si gospodina in bucatarie!"? Ei bine, este foarte adevarata. Barbatilor le plac femeile care au capacitatea de a se reinventa in permanenta si de a face fata cu brio oricarei situatii. Atunci cand este vorba de o partenera stabila, ei cauta fete cuminti. Cuminti insa, in sensul in care nu au un trecut amoros extrem de vast si care nu au tendinta de a insela. Cuminte nu inseamna sa fi o mironosita in adevaratul sens al cuvantului. O relatie frumoasa implica o potrivire din punct de vedere al sexului. Dezlantuie-te atunci cand sunteti in dormitor, dar nu-i arata din prima tot ce poti. Fa totul astfel incat sa fie surprins de fiecare data cand faceti sex! Reinventeaza-te si joaca-te cu toate laturile personalitatii tale! Incearca sa fii de fiecare data tu, dar atrage-l mereu prin ceva nou!

Surprizele – parte din preferintele barbatilor?

Normal ca le plac surprizele! Cele placute, bineinteles. Si barbatii sunt tot oameni, iar oamenilor le plac surprizele in general. Probabil ca ni se trage din vremea cand eram mici si asteptam cu sufletul la gura un an intreg venirea Mosului! Iti aduci aminte cat de frumos era si cat de incitata erai de faptul ca nu stiai ce se va afla sub brad in dimineaya Craciunului? Ei bine, surpriza in sine facea de o mie de ori mai mult decat darul propriu-zis. Faptul ca le place atunci cand noi le facem surprize nu trebuie pus la indoiala nici macar pret de o secunda. Asa il poti face sa se simta important, iubit! Si stii care este partea cea mai frumoasa? Ca spre deosebire de femei, barbatii nu vor surprize de ordin material. Ei sunt innebuniti dupa gesturile mici pe care numai noi le putem face! E de ajuns o atingere neasteptata, o imbratisare venita din senin, un cuvant dulce atunci cand se asteapta mai putin, o privire putin mai altfel asa cum numai noi, femeile o putem avea!

Sfatul final? Iubeste-l si arata-i lucrul asta! Fa-o asa cum stii tu mai bine si incearca san u uiti niciodata felul in care ai reusit sa-l cuceresti. Oricat te-ai acomoda cu el, nu lasa relatia voastra sa intre in tiparul relatiilor in care cei doi nu mai tin cont de nimic, bazandu-se doar pe faptul ca se iubesc si lucrul asta ii va tine mereu impreuna fara nici un fel de efort

6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Ramai insarcinata cu cel mai bun prieten al sau

| Iuliana11 explică (pentru MasterYoda):

Ma refeream la o surpriza frumoasalaughing

| MasterYoda a răspuns (pentru Iuliana11):

Cheama-ti cea mai frumoasa prietena a ta

| Iuliana11 explică (pentru MasterYoda):

laughing nu dar oricum mersi pentru raspunsbatting eyelashes

| OnlineZ a răspuns:

Funda iubyta.

| georiana a răspuns:

Sa te imbraci intr-o rochita scurta si sa il astepti in pat, pe fundal o melodie gen guess who-sex si lumanarele prin camera, da-mi mie 2 mil jumate si iti pregatesc eu tot, u decat faci sexlaughing te puup