| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa -i fac o supriza iubitului meu... vreau niste idei dar fara striptese sau sa ma imbrac in iepuras si sa ies dintr-o cutie...pls
fundoaca big grin

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Hey iti zic eu.
mergeti la el acasa. a nu vrei sa faci streaptease.
pai daca vroiai iti ziceam eu cum. daca nu vrei nust cum t pot ajutastraight face

| Acvila a răspuns:

Pai...ai putea sa pregatesti o iesire romantica...eu de exemplu planuiesc de ceva timp sa mergem cu cortul pe o poienita mai retrasa de privirile iscoditoare, si sa avem o seara romantica acolo.

| eububu a răspuns:

Te duci la el acasa si vorbiti
tu sa fii imbracata in ceva sexy iar el sa vrea sa faceti sex

| ClauditsSa a răspuns:

Pai... puteti sa mergeti intr'un loc frumos, linistit si romantic, iar acolo ii vei da un cadou frumos, nu stiu exact ce:d alte idei nu mai am.