| 8653 a întrebat:

Vreau sa-i fac un cadou iubitului meu de ziua noastra si nu ce sa-i fac! as dori sa-mi dati ideii! nu uitati ca dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| msonegirl a răspuns:

-un tricou cu poza voastra imprimata pe el
-un set de cesti sub forma de inimioara cu "i love you" pe ele

-o bratara
sau.
-un lantisor

-daca ai bani, inchiriezi o camera undeva, cu o sticla e vin rosu, lumanari, ceva romantic. Cred ca i-ar placea.

La multi ani :*!

7 răspunsuri:
| eme a răspuns:

Pai cred ca fiind ziua voastra, poti modifica o poza cu voi 2 pe calculator, o pui pe cd, te duci si o scoti cumperi o rama frumoasa si i-o daruiesti iubitului. Daca vrei ceva mai special, incearca sa gasesti un loc unde sa fiti doar voi 2, aranjaza repede cu catela lumanarele, cumpara un tort micutz.si bucurati-va de aniversare impreuna...mai poti petrece toata ziua impreuna cu el, sa va plimbati in parc, sa va spuneti cat de mult va iubiti.nu stiu ce va place voua exact dar totusi incercati sa petreceti cat mai mult timp impreuna! Si ce sa va zic... la multi ani:*

| alliss a răspuns:

@missimperfect93 hai ca asta o fost dura cu daruitu pozei rolling on the floor)))))) eu i-am dat o rama foto cu poza noastra acum un an. si inca suntem impreuna raised eyebrows rolling on the floor))))))))))) mvaiiii cum poti spune asa ceva? tu gandesti cand spui ceva? daca tu te-ai despartit inseamna ca de la poza daruita? oooff doamne

| roxy_2350 a răspuns:

O rama foto in care pui o poza cu voi doi.

Răspuns utilizator avertizat
| dayana_9955 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ii cumperi o perna din aceea pufoasa pe care sa scrie I LOVE YOU... iar in locul "..."pui numele lui asa am procedat si eu si acum numai pe perna aia doarme

| dedeee93 a răspuns:

Niciodata sa nu darueisti persoanei iubite o poza cu voi2. nici in rama, nici imprimata, nimic. cine a daruit iubitei/iubitului poza cu ei doi in maxim 2-3 saptamana s-au despartit. am daruit si eu si in cateva zile au inceput certuri fara motiv pana ne-am desp.

| mishka619 a răspuns:

Pune intr-o cutie cheia de la casa ta si un prezervativ o sa-i placa