| DeeaAdoraTokioHotelBillTomKaulitz a întrebat:

Heiii TPU! ^_^ E aproape ziua iubitului meu si nu stiu ce sa ii iau! Imi dati voi ideii?

2 răspunsuri:
| lookinback a răspuns:

Poti sa-i cumperi ceva ce simbolizeaza iubirea voastra unul pentru celalalt cum ar fi un pandantiv(din argint) in forma de inimioara pe care sa-l ai si tu,o bratara,poate chiar si un breloc mai special(daca ai un buget limitat)... daca poti da o suma mai mare de bani pe cadou poti sa-i cumperi un ceas(de mana), sau o rama foto digitala... (funda pls, daca ti-a folosit raspunsu' meu laughing

| maria_1917 a răspuns:

Poi prima data trebuie sa te gandesti ce ii place, daca are un hobby sau ceva de genusi te poti axa pe asa cevasmugsmug. daca nu ii poti cumpara ceva simbolic care sa ii aminteasca de tine. de voi, o rama frumoasa in care pui o poza cu voi doi si pe langa asta un parfum sau ceva de genu.Bafta:*!