| JustForYouForever a întrebat:

Buna all!
Peste putin timp este ziua iubitului meu, big grin ` ce as putea sa ii iau cadou?
Vreau ideii! Cel mai bun raspuns primeste funda!
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un ceas de mana dragut, o camasa, un pulover, un tricou cu un imprimeu funny, o cravata eleganta, un lantisor din argint cu un panadtiv cu initiala lui sau cu unul in forma de inimioara sau o bratara din argint, un parfum fin, eventual preferatul lui, o carte buna din genul pe care el le citeste, un CD cu muzica preferata, un gadget pe care stii ca si-l doreste de mult, o poza cu voi doi in rama sau un album cu poze cu voi doi de pe tot parcurusul relatiei, o felicitare confectionata de tine manual, oiconita imbracata in argint cu Maica Domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta, un obiect decorativ, un bibelou, o cutie de bomboane de ciocolata, o sticla de samapanie(daca are peste 18 ani), un tort sau o prajitura facauta dxe tine sichiar o invitatie la o cina romantica la lumina lumanarilor. La multi ani iubitului tau, sa fiti fericiti impreuna si sa va iubiti mult!

| JustForYouForever explică (pentru Euletitia):

Euletitia multumim multt `! kiss

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Daca te iubeste, o poza cu tine in rama cred ca i-ar placea happy

| MrAlex a răspuns:

Pai depinde ce ii place prietenului tau
De exemplu :
-un parfum
-Un ceas
-O felicitare cu voi 2
-o inimioara cu poza voastra
-o bratara cu numele lui si al tau

| JustForYouForever explică (pentru MrAlex):

Hmmm `. ar fi o idee buna, mss `! kiss

| WhiteLoveWolf a răspuns:

Depinde cati ani are, dar ar fi frumos daca ar fi ceva facut de tine sau ceva neobisnuit!

| JustForYouForever explică (pentru WhiteLoveWolf):

WhiteLoveWolf face 18 ani `! big grin