| monica_6956 a întrebat:

Vreau sa-i fac un cadou special prietenului meu de sarbatori.Nu suntem de foarte mult timp impreuna. Da-ti niste exemple de cadouri va rog!

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Un parfum CH de la Carolina Herrera happy

| blunts a răspuns:

Pai daca sunteti de mult impreuna ar trebui sa stii ce sa ii iei fara sa ai nevoie de ajutor

| sy46 a răspuns:

Poti de ex, un cadou simpatic si nu prea scump: o rama foto frumoasa, cu poza voastra in eahappy. Sau un parfum, insa nu intra la categoria cadourilor mai putin costisitoarehee heeUn set cu parfum si deodorant, daca ii sti gusturile la haine, risti.Eu i-am cumparat in vara un tricou, si i-a placut foarte mult.Acum depindebig grin Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde catS`i ani are`.big grin
Daca e trecut de 18 ani`?
sau e mai mic`?

eu ia`m facut prietenului meu cadou de sarbatorii`
un urulet maii mare si puufii`.love struck
i-am luat ceva bibelou cu echia lui preferataa`
si o bota`rolling on the floor)!

ia placutt`

dar nu stiu cei poate placea lui ce gusturi are `.:]
eu tim` dat ctva` iDe`i.love struck

| adelutsa a răspuns:

In aceeasi situatie eram si eu acu cateva luni doar ca era ziua lui. Asa ca am luat o inimioara de argint ( din aceea de se rupe in 2 jumatati- jumatate el jumatate tu) sa avem aman2 si sa o purtam la lantic, bratara etc. Asta va si uneste intr-un fel si e si frumos, nu e scump eu am dat pe a mea 10 Ron, dar era de marime mica, Gasesti de marime medie foarte frumoase la orice magazin de bijuterii si costa in jur de 25 RON. Eu zic ca e accesibil si frumosbig grin. Succes! TE pup:*.