| Andrada55576 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, am nevoie de cateva idei de cadouri de crăciun sau cadouri în general pentru cupluri sau pentru iubit in special. Nu stiu ce cadou sa ii fac prietenului meu si vreau sa fie ceva special si frumos. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CristinaCMH a răspuns:

Buna! Eu intotdeauna am optat pentru un cadou personalizat.
Acum i am cumparat o cana personalizata cu semnul de la Audi si numarul de la masina lui.
Poti face un tablou cu voi doi. Sunt unele persoane care fac tablouri pe comanda cu sclipici, sa fie diferit.
Ii poti lua un parfum, doar daca ii cunosti bine gusturile.

| MC200 a răspuns:

Eu nu as-i merge atât de mult pe idea cu chestii personalizate. Cred ca toți sau saturat de ele. Cumpărai ceva ce ști ca vrea. Un ceas, o chestie pentru mașină sau poate ceva pentru servici. Ii va aminti mai mult de tine decât o cana sau o poza. De astea cred ca aveți o gramada?
Sper ca te-am ajutat?

| MarianBogdy a răspuns:

Ar fii dragut sa ii cumperi o husă de telefon personalizata!(poți pune o poza cu voi)
Sau o brățara cu bănuț de aur sau argint pe care sa scrie inițialele voastre sau un mesaj drăguț