| aleza21 a întrebat:

Vreau sa-i trimit fostului prieten un mesaj frumos de Craciun pentru amintirile frumoase care le-am ppetrecut impreuna, specific ca nu vreau o impacare, doar un gest frumos, ceva mai original dar nici banalul Craciun Fericit, dar nici copiate de pe google gen..." Fie ca...". Dau fundita. Pupici

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Astăzi am întâlnit pe moş Crăciun/Şi m-a întrebat dacă vreau să îi transmit un mesaj unui prieten drag prin intermediul lui/Şi m-am gândit la tine.../Oare am făcut eu bine?/Sigur că da/Nu-i vina mea/Timpul ce-a fost/S-a scurs cu rost/Aşa că dacă vezi pe Moşul/Nu te speria/Că-i trimis din partea mea/Să vegheze sufletul tău/Fiidcă-a fost lângă al meu/Sper să înţelegi ce-i bine/C-apoi Moşul nu mai vine...

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

El va intelege ca il cauti.Si daca are pe cineva poti isca ceva discutii.Mai bine stai cuminte.