| pitika_1557 a întrebat:

Vreau sa ii personalizez prietenului meu o cana :* As vrea si eu niste exemple de citate..sau ce sa-i scriu. Nu prea am inspiratie. Cele mai frumoase primesc funda. URGENT!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

N-o sa-ti dau citate,le vei gasi cautand pe Google,citate de dragoste.
Dar ma gandesc ca poate ar fi mai bine sa fie ceva care vine din sufletul tau pentru el.
Si,daca eu as vrea sa dau o cana iubitului meu,la gandul ca va bea din ea, i-as scrie cam asa:
"De cate ori bei, gandeste-te ca-ti dau un sarut"
sau
"Nu ma privi prea adanc, o sa ma sparg cat ai clipi"
sau
"Atinge portelanul cu degetele, e rece.Cauta-ma sa ti le incalzesc".
As putea sa stau sa-ti scriu toata ziua,ideile sunt inepuizabile,se leaga de portelan, dragoste, fragilitate...
Scrie ceva care va reprezinta pe VOI!
Si, ai grija, sa nu fie roz cana!happy
Bafta.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un simplu,, te iubesc,, cred ca ar fi suficient

| luisanamy a răspuns:

Sunt multe idei, acum trebuie sa fie ceva care se potriveste pentru voi."Tu si Eu", "Fara tine, viata n-are rost", "Te iubesc".

| Azµre a răspuns:

Bună Dimineața Iubitule!
Ar fi genial.

| Oana92 a răspuns:

Un mesaj din partea ta, un alint, un simplu te iubesc sau niste versuri dintr-o melodie ce va reprezinta. Nu-i pune citate deja celebre, nu au nimic personal in ele. Iar in legatura cu cana, sa stii ca exista si cani pentru personalizat care sunt negre/albastre/rosi si daca pui lichid fierbinte in ele apare poza sau mesaj. Arata super:X

| IREros a răspuns:

Eu sincer as prefer o cana cu o poza cu noi doi, nu un citat amarat devenit cliseu. Eventual o gluma sau o vorba care ne-a ramas amandurora in minte, intelegi la ce ma refer, daca sunteri de ceva impreuna sigur aveti o vorba care va reprezinta.

Dar daca tot vrei sunt pe google o sumedenie de astfel de declaratii si mesajebig grin

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Nu te complica, scrie-i simplu : te iubesc sau "doar tu imi faci ziua mai buna" asa i arati ce simti tu ca daca ii scrii to felul de dulcegarii nu cred ca o sa fie la fel, una e sa scrii tu din duflet, alta sa iti zicem noi.

| cicika a răspuns:

Cel imi frumos ar fi o cana cu o poza cu voi doi si sa scrie pe ea intro parte "esti unicul meu"sau Primul meu gind din dimineata esti tu! Funda?

| LemonGreen a răspuns:

Ușa mea e todeauna deschisă pentru tine... big grin