| miauu a întrebat:

Hey
vreau sa-i personalizez o cana prietenului meu de craciun. Ce as putea sa-i scriu pe cana? ceva ideei funditatongue

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Scrie :
sa te gandesti de dimineata la mine love struck

| gigiro a răspuns:

" Din dragoste, cu dragoste! " " Stii cat de mult insemni pentru mine? " " Unu si cu unu= o pereche! "

| EvangelineDS a răspuns:

Poti sa scrii asa : tu ma placi eu te iubesc; te iubesc; tu ma faci sa
iubesc; fara tine langa mine viata nu mai are sens; fara tine langa mine inima mie franta a ta...[numele tau]; tu ma faci sa simt ca traiesc; nimic nu ne va desparti vreodata;
sper ca te-am ajutat bafta!

[funda?]

| Roooxy a răspuns:

Poti sa scrii asa: Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang, tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa iubesc.
Sau:N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti!

Sper sa te fi ajutatbig grin

| cece_1837 a răspuns:

Uneori este folositor un simplu te iubesc