| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Vreau sa ii trimit un mesaj mai special iubitului meu pe telefon si nu am idei ce as putea sa ii scriusad cele mai multe si frumoase idei primesc fundita promit!happy

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Iti multumesc pentru tot ce faci.iti multumesc ca ma faci sa fiu fericita.iti multumesc ca imi esti alaturi tot timpul. te iubesc:X:X

nici nu vreau sa imi imaginez viata cum ar fi fara tine. fara un zambet, fara o mangaiere.nici nu vreau sa ma mai gandesc. te vreau alaturi de minehappy. te pup si te iubesc multhappy

1 răspuns:
| danynyo a răspuns:

Un simplu:Te iubesc!