| aaa_1934 a întrebat:

Vreau sa ii trimit un mesaj mai special iubitului meu pe telefon si nu am idei ce as putea sa ii scriu. cele mai multe si frumoase idei primesc fundita promit! si app inca nu il iubesc:d

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Acum 5 minute Dumnezeu a deschis cerul si m-a intrebat ce-mi doresc.Eu i-am spus sa-mi ocroteasca ingerasul care citeste acest mesaj.

Daca vei citi acest mesaj inseamna ca ma iubesti daca nu il citesti inseamna ca ma doresti daca il ignori inseamna ca ma visezi iar daca il stergi inseamna ca nu poti trai fara mine!
si astepti sa vezi ce iti raspunde ca te iubeste raspundei asa Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea
nu se scrie se simte. Te iubesc!
sau

Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer, pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? Te iubesc!

daca nu raspunde nimic scrie asa sau raspunde oorice fara sa zica te iubesc ii scrii asa :Ai tot ce iti doresti in lumea asta! Dra te plictiseti repede de ce ai si ai vrea alceva.Nu stii ce ai vrea? Viseaza-ma.Programeaza-ma.Asteapta-ma.Gandeste-te la mine! Si poate voi veni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-ti spuna cineva ce sa-i spui iubitului tau. Spune-i doar ce gandesti! Doar no sa-i spui ca-ti plac ochi lui, e patetic toate expresiile de genul asta, un simplu te iubesc e de ajuns!