| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua de nastere a iubitului meu. ce mesaj as putea sa- trimit mai special?! [ps: face 20 de ani ]

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Conteaza sa fie cat mai original. Asa ca, nu te pot ajuta.
Azi e si ziua unei prietene, eu i-am compus o poezie. tongue

| Silvia a răspuns:

Ar fii haios sa ii trimiti melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=Qb7m97j0yzc.
Tanar vreau mereu sa fiu
Sa traiesc asa cum stiu
Ca la 20 de ani, fara griji si fara bani.

| Gabystelistu95 a răspuns:

La multi ani, multa sanatate, sa fi fericit si tot ce iti doresti, mesajul asta e bun? big grin

| lore_lollipop a răspuns:

'Dragul meu, cu ocazia acestei zile speciale, vreau sa-ti spun cat de mult insemni pentru mine si sa-ti urez din tot sufletzelul meu sa fi fericit si sa ai cat mai multe impliniri. Voi fi mereu acolo cand o sa ai nevoie de mine, te iubesc'

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

>Si unde sarbatorim, la mine sau la tine in dormitorbatting eyelashes? < si asa ii dai mesajul si un cadou laughing
Mei cel mai bine ii scrii tu un mesaj. exact cum simti tu ca ar trebui sa fiewinking. Cele mai frumoase mesaje sunt din dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui in versuri; hotarastete. timpul nu asteapta.si nici eu prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un tort in forma de papuci...batting eyelashes eu chiar m-am bucurat cand am primit asa ceva, era cam urata.hee hee

| vilmaristul a răspuns:

Deci te ai nascut?
ce tanar esti, ai sa te mai uiti la mine?
te pot scoate la o plimbare in parc?

| bettik a răspuns:

Fii cat mai originala. Aratai cat de mult il iubesti chiar si printr-nu mesaj. Oricum o sa-i placa smsul indiferent de ce ai scris acolo, pentru ca vine de la persoana iubitha si si gestu conteaza