| melisa97 a întrebat:

Vreau sa imi dati un sfat imi mai place de fostul iubit de care m-am desparti din vina unei prietene care o zis ca o sarutao da nu era adevarat da eu am crezut si m-am despartit de el dupa aia ne-am impacat din no si ne-am certat si ne-am despartit din nou.Mie imi mai place de el da nu stiu daca lui da ii cu una care il insala da nu ma crede.Sunt foarte trista va rog astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| adaaaa a răspuns:

Buna sa stii ca acelasi lucru mi s-a intamplat si mie doar ca la mine prietena mea la mintit pe el ca ma vad cu altu ce nu era adevarat, si ne-am despartit iar apoi iar ne-am impacat iar apoi iar ne-am despartit din motive banale.Eu una vrand sa ma impac cu el si fiind mai nebunatica ma bagam in fata lui cand trecea pe str si ma saluta si uite asa am inceput sa vorbim din nou, daca nu ar trebui sa pui o prietena sa-l intrebe daca mai simte cv pentru tine sau daca nu sa il suni noaptea si sa-i spui ca te plictisesti si ai vrea sa vorbesti cu cineva, la mine au mers toate dar dupa ce am fost iar cu el nu-l mai placeam doarece am vazut ca-l pot avea si... depinde si de varsta sper ca te-am ajutat big grin funda?

3 răspunsuri:
| britney4kevin a răspuns:

Buna Mlisa97 incearca sa vorbesti cu el si intreaba-l daca mai are sentimente pentru tine si uitate la videoclipul asta, sper ca o sa iti placa

http://www.youtube.com/watch?v=UO4EAIijIu4

si ai grija de tine.
funda?

| Misshaa a răspuns:

Nu inteleg nimic

| BOTOASAMICA a răspuns:

Daca o vezi ca se mai pupa aia cu amantuso, fa-i o poza si arataio fostului dau iubit. ce e asa greu?:-p