| alixutza a întrebat:

Sunt foarte trista azi fostul era beat a baut din cauza la o fata care s-a despartit de el si azi mi-a cerut sa fiu cu el nu stiu daca e adevarat sau doar era putin ametit ca ia cerut si cele mai bune prietene si nu stiu ce sa ma mai fac cu el eu nu vreau sa ma impac dar nu stiu ce sa fac crying ajutati-maa va roggcrying(((((((((((((

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Nu stiu de ce nu reusesti sa intelegi ca atunci cand terbuie sa oeo o decizie conteaza foarte mult parerea ta,tu sti foarte bine ce e i sufletul tau, daca iti doresti sa te impaci cu el si sti ca merita atunci fa-o, daca nu vrei sa te impaci e clar ca nu terbuie sa te impaci

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Mai bine inveti sa scrii si sa te exprimi corect, decat sa ne intrebi ce faci cu fostul, care e cam betiv.In loc sa spui "din cauza la o fata",rebuie sa spui din cauza unei fete. Romana te ajuta in viata, betivul, nu.

| Sperman a răspuns:

Nu ti-a spus el asta, ti-a spus asta acoolul.

| ynna93 a răspuns:

Pai simplu` nu te impaca.mai ales ca era si ametit si ca ii ceruse si celei mai bune prietene.

| Adriano_3072 a răspuns:

Daca iti zicea doar tine mai ziceam, dar din moment ce i-a zis si "celei mai bune prietene" atunci eu zic ca inca era turmentat.
Eu zic sa il lasi balta si sa ii spui sa isi vada de drumul lui. In cel mai bun caz sa fi prietena cu el la modul de amic. Atat
Bafta

| Polomitreaci a răspuns:

Acum o sa bag propozitia aia temuta in relatii: "ASCULTATI INIMA!" big grin