| 1Q a întrebat:

Vreau sa imi fac o pretena si nu stiu cum, idei?

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Dorele tu esti? rolling on the floor

| vali1985 a răspuns:

Trebuie sa te comporti foarte frumos,sa fi calm, sa-i iei un cadou, sa o scoti la suc, pizza, etc.
Bafta la cucerit!

| AndyLavy a răspuns:

Daca continui sa scrii pe acest site punanad astfel de intrebari cu siguranta nu vei gasi. Nu mai sta in casa tot timpul in fata pc-ului, si poate iti vei gasi pe cineva

| Uofficial a răspuns:

Te duci intr-un loc aglomerat, unde sunt multe fete si strigi tare : '' vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc! vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc! ''

winking

| rralukk a răspuns:

Pai daca esti fata fi draguta cu ea si incercatzi sa stai cat mai mult una cu alta sa vorbiti despre lucruri ce va plac amandurora despre baietzi...etc.
daca esti baiat si vrei sa iti faci o prietena trebuie sa fi calm dragut sa arati ca iti pasa cu adevarat sa vorbesti frumos cu ea si cu prietenele ei etc.

| pwnstar a răspuns:

Iei viagra

| Petronelly a răspuns:

Mai invata sa scrii si dupa o sa iti faci. tongue