| claudiu_9647 a întrebat:

Vreau sa imi gasesc jumatatea ajutati-ma cu vreun sfat.

Răspuns Câştigător
| Dior a răspuns:

Mai bine iesi afara, vezi fete peste tot locuri unde se duc fetele.gandeste-te putin si o sa afli.

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie cautata te va gasi ea pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sentimente. ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti gasesti prietena casa o violezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca nu ai gagica vino la mine ca o sati gasesc repede ca eu am vreo 9 si nu stiu ce sa fac cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in cluburi si vei gasi 1000000 sa te sfatuiesc eu mai bine ii zici ca miroase frumos, are un par stralucitor, are gust, are buze frumoase, si apoi o saruti :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns as vrea sa-l cunosc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna claudiu, nu conteaza ca ai handicap, conteaza sufletul, si eu am un handicap, dar nu ma dau batuta sunt convinsa ca in lumea asta s-a nascut si pentru mine jumatatea mea, daca vrei sa vb iti las id meu floareasoarelui2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adinapaulatreanta e id meu...astept raspuns urgent!

| bubu_9742 a răspuns:

Seteaza detaliile si da search rolling on the floor

| nicoleta_4875 a răspuns:

Buna Claudiu sunt Nicoleta,am citit ceea ce ai raspuns mai jos, eu cred ca multe persoane care nu au handicap sunt de fffffffff multe ori mai prejos decat cei care au handicapul, nu spun asta sa jignesc sau sa judec pe cineva insa nu acest lucru poate fi impedimentul unei iubiri ci sufletul persoanelor.De fffff multe ori persoanele fara probleme sunt cele mai problematice fiindca cred si pun baza prea mult pe perfectiune. Sfatul meu este fi tu insuti nu te gandi la handicapul ce il ai dincontra adevarata valoare este in sufletul omului nu in exterior.Multa bafta si daca vrei sa vb vreodata id meu este nico_nicoleta1983.

| claudiu_9647 explică:

Bine adevarul e ca situatia mea in legatura cu jumatatile e cam dificila deoarece eu am un handicap.Bine recunosc ca uneori nu prea ma accept, va multumesc pentru sinceritate si imi pare rau ca n-am fost sincer de la inceput sory

| yo9676 a răspuns:

Cauto

| fdea12 a răspuns:

Eu vreau sa fac cunostinta cu o fata serioasa cum pot so gasesc

| cristina_3400 a răspuns:

Te pot ajuta dar, da mi citeva detalii despre tine ok

| yoony a răspuns:

0764677997 nr meu de tel yony:*:*:*