| jorj516 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi gasesc jumatatea adevarata, cum sa fac?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Jumătatea adevărată n-o s-o găseşti atunci când îţi propui.
,, Timpul le rezolvă pe toate."

Baftă!

4 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Asteptand...nu ai prea multe de facut, trebuie sa ai rabdare, pana apare si se loveste de tine. Se zice ca iti dai seama cand o gasesti asa ca spor la cautatbig grin

| thecat29 a răspuns:

Caut jumatatea adevarata si nu gasesc!
Toate jumatatile care inca nu si-au gasit jumatatea sa apeleze la mine si nu vor regreta! happy

Eh. lasand glumele la o parte, ca sa iti gasesti jumatatea trebuie sa gasesti acea persoana care sa fie pe placul tau 100%, nici mai mult nici mai putin dar e cam greu.

Un baiat foarte frumos, inteligent, manierat, stilat si ce mai vrei tu sunt putini.si aia deja au iubiti. (ai citit bine, am scris iubiti si nu iubite, o sa afli tu de ce cand o sa fii mai mare) laughing

Iar barbatul ideal nu exista fiindca nimeni nu este perfect.

Asa ca daca gasesti unul cu care te poti multumi cu el si el te place si puteti trai pana la adanci batraneti impreuna atunci te poti multumi cu asta. happy

| jorj516 explică:

Pai astept, da cind o gasesc niciuna nu-i sincera toate aproape mau dezamagit in dragoste, nu stiu cum sa fac ca sa fiu numai cu una

| jorj516 explică:

Pai stiu ca n-o gasesc atuncea cand vrau, da cand e dat sa fie, da si atuncea kiteodata te da foarte tare inbara