| Lareas a întrebat:

Vreau sa imi gasesc jumatatea ajutati-ma cu vreun sfat.Am și un defect la ochi.

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca e vorba de strabism e o operatie foarte usoara de legare a muschiului, azi te internezi, maine te opereaza poimaine iti da drumul, nu ai dureri.
Jumatatea se gaseste greu, incerci, gresesti, poate e sa fie, poate nu, depinde de un cumul imens de factori.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cauta-ti si tu pe cineva cu un defect similar, ca-n felul asta nu te mai simti complexat, nici tu si nici ea.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ce defect? Strabism?

| Tputpu35 a răspuns:

Nu conteaza ca ai defect la ochi, esti foarte ok cum esti, incearca site uri de dating precum Facebook date, tinder sau badoo

| Lareas explică (pentru Tputpu35):

Am încercat de toate de ani de zile.