| Apostoiu_Matei_2000 a întrebat:

Vreau sa-mi gasesc jumatatea? unde gasesc

19 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Jumătatea ţi-o vei găsi atunci când te aștepți mai puțin. Iar dacă încerci să o cauţi, nu o vei găsi.
Aşa că mai bine aşteaptă sa te găsească ea pe tine.

| Apostoiu_Matei_2000 explică (pentru positivity):

Ma gandeam la o prietena de 8 9 ani nu la o iubita

| xXdoareuXx a răspuns:

Ateapta draga...iti vei gasi jumatatea la momentul potrivit.

| eurynomus a răspuns:

Altu care este numai jumatate, naspa sa nu fi intreg laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In cimitir.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU nu este site de matrimoniale.Te sfatuiesc sa nu mai faci asemenea anunturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate şoselele şi autostrăzile ce au intrare în Bucureşti sunt pline de " jumătăţi " numai bune pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La morga.

| FearOfTheDark a răspuns:

La magazinul jumatatilor, strada jumatatea mea, numarul 0.
Langa se gaseste magazinul lu' Peste, plin cu pesti pe jumatate mancati.E pe colt, putin langa floraria nimicurilor.
Iti recomand jumatatile la 10 lei, cele la 9 sunt alterate.

| MaskOfSanity a răspuns:

Caută o biserică, trebuie să fie şi un cimitir pe acolo. Să-ţi aduci o lopată.

| Andeuta a răspuns:

Are la magazin..glumesclaughing ai putea incerca sa fii mai sociabil si sa conversezi mai mult cu o fata care ti se pare draguta

| charleslouboutin a răspuns:

Incearca la supermarket.

| IonutDX a răspuns:

Preventiv sa cumperi superglue ca sa nu o mai pierzi!

| AnastasescuF a răspuns:

laughing)

| cosmin2010 a răspuns:

Poti incerca pe site-urile de matrimoniale sau de Id-uri

| Robert030 a răspuns:

Nu stiu daca vrei sa iti gasesti jumatatea. Daca vrei, grabeste-te

| Mihaela1100 a răspuns:

La mine in buzunar laughing

| Grimberg_Noah_1990 a răspuns:

Depinde. Unde si cum ai fost taiat in doua?

| DenyssaAdynna a răspuns:

Asta depinde de tine..incearca sa fii mai sociabil.O vei gasi atunci cand te astepti mai putin.