| enciuioana a întrebat:

Vreau sa-mi gasesc jumatatea, SE POATE?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da straight face evident ca se poate.doar ca iti vei da seama ca baiatu' ala e jumatatea ta, doar cand o sa-l cunosti. well, pana atunci ai rabdare.

| Zenithf a răspuns:

Caut-o linistita, noi nu te oprim.

| Miauti a răspuns:

Pai din cate vad eu in avatar deja ai o jumatate...

| Bubu_5492 a răspuns:

Da, dar nu aici.

| yoyodedeea a răspuns:

Da...cred ca nu se supara nimenilaughing

| p1nk a răspuns:

Da, doar ca ea vine cand te astepti mai putin si nu tu o cauti, ea te gaseste.

| adina_8849 a răspuns:

Este posibil sa o gasesti doar daca nu o mai cauti atat ca nu prea ii place sa fie cautata ci doar sa creeze suspans.lasa-te u gasita de JUMATATE.

| selena_3227 a răspuns:

Buna.Sti tu... Ia poate fi chiar langa tine si nu ati dai seama...Asteapta si cand o sa vina momentul ai sa o gasesti.:*

| error1234 a răspuns:

Pai sunt aicilaughing) crezi in dragoste la prima vedere? sau chiar trebuie sa trec prin fata talaughing)))hai ca pe asta am citit-o si eu tot pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa iti gasesti jumatatea, navigheaza pe chat online!