| janine9815 a întrebat:

Vreau să îmi iau un telefon second de la un magazin GSM. Având în vedere că e second, nu o să primesc garanţie. Am auzit că dacă plăteşti la Orange nu ştiu câţi lei pe lună sau toţi banii deodată, îţi poţi cumpăra o garanţie şi în caz că se întâmplă ceva cu telefonul cei de la Orange o să îl înlocuiască sau o să-l repare gratis. E adevărat? Daţi-mi detalii si dacă nu e adevărat ce aş putea face? (Scuzaţi categoria dar e cea mai accesată)

1 răspuns:
| Milas_Maria_1989 a răspuns:

Da este adevarat daca telefonul se strica atunci iti da altul sau til facehappy