| dedexxx a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala cu prietenul meu si vreau sa stiu totul... daca o sa doara, daca o sa curga mult sange, daca...si daca mai puteti sa imi lasati si cateva sfaturi este perfect.multumesc

6 răspunsuri:
| onik91 a răspuns:

Sfantu prezervativ sa nu lipseasca.si ati putea folosi putin lubrifiantwinking

| onik91 a răspuns:

Sfantu prezervativ sa nu lipseasca, si ati putea folosi putin lubrifiant ca sa fie mai bine.pe mine nu m-a durut chiar deloc. am simtit doar discomfort si atat si nici sange nu mi-a curs mult. sfatul meu e sa incercati undeva in baie de preferabil in cada ca sa nu patati ceva prin dormitor big grin

| AleAleAle1111 a răspuns:

Daca esti pregatita, daca stii ca tine la tine fa-o.Acum depinde de fatathinking pe mine m-a durut foarte tare,chiar am inceput sa plang, sange mi-a curs da nu mult Dar fii sigura, daca merita sa faci asta,,:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a durut foarte tare, simteam ca mor si nici n-a reusit sa ma dezvirgineze din prima seara pentru ca ma durea foarte tare. Dupa vreo saptamana am incercat iar si n-as putea sa exprim in cuvinte durerea pe care am simtit-o.Cu toate ca m-a durut,sange mi-a curs foarte foarte putin, vreo picatura cat sa-i murdareasca penisul, atat.Nu trebuie sa-ti fie frica,pana la urma tot trebuie sa treci prin asta odata si odata ca asa e la inceput, doare.Dar apoi, o sa-ti placa sigurwinking

| Pinky_1411 a răspuns:

Aici depinde de fiecare persoana in parte...pe mine de exemplu nu m-a durut tare, pot sa zic ca mai deloc si sange a curs putin.Dar asta nu e ceva care sa te dea inapoi.Tu trebuie sa fii sigura pe tine ca asta vrei sa faci si daca faci sa nu iti para rau.Trebuie sa te gandesti daca merita si daca te simiti pregatita. Daca esti pregatita, planuiti-va seara sau cand e sa fie momentul si lasa-te dusa de val. Fara sa te gandesti mereu la fiecare pas care sa-l faci pentru ca asta iti va aduce probleme si te va indispune pentru ca te vei speria probabil si te vei pierde.Tu lasa-te dusa de val si cu ajutorul lui va fi bine. Poate va fi greu la inceput, dar apoi sigur iti va placea si nu iti va parea rau de ceea ce ai facut.

| anonim_9922 a răspuns:

Nu te mint cand iti zic dar pe mine nu m-a durut asa rau incat sa-mi vina sa plang dar depinde si de el daca stie sa te ia incet,sa fie delicat iar sange curge in functie de organism, mie nu mi-a curs mult.Un sfat:daca esti pregatita si sigura ca acel baiat merita, fa-o dar daca nu eu zic sa mai astepti.