| hippy16 a întrebat:

Vreau sa imi raspundeti la 2 intrebari daca se poatebig grin. mai intai sa va spun despre ce e vorba. Acum 2 saptamani la discoteca baiatul de care imi place a venit la mine sa dansam. iar la un moment dat a inceput sa vrea sa ma sarute, chiar daca el are prietena. Nu am acceptat, si i-am spus su lui asta ca nu e frumos ceea ce face din respect pentru prietena lui. Saptamana trecuta cum a vazut ca nu i-a mers inainte mi-a zis ca s-a despartit de prietena lui. Asa ca am stat impreuna. Faza naspa e ca am aflat a 2-a zi ca ei nici macar nu erau despartiti, ca a fost doar un pretext ca sa ma sarute... de atunci nu am mai vorbit deloc. 1. Oare de ce a facut asta? doar ca sa imi/isi demonstreze ca poate sa ma sarute? 2. Cum ar trebui sa procedez cu el in seara asta cand ne vedem(nu numai noi 2, cu gasca)?

1 răspuns:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai in discoteci doar de baieti deastia dai, te mira asta? Si cel mai bine il lasi in pace ca te considera o distractie happy