| hippy16 a întrebat:

Heei TPU! de ceva timp imi place de un baiat ... petrecem timp impreuna cand suntem in gasca noastra de prieteni (discoteca, petreceri) uneori cei din grupul nostru ne intreaba daca suntem un cuplu. el are prietena (nu se integreaza/poate integra in gasca noastra) dar de fiecare data la discoteca vrea sa ma sarute, ma ia in brate, dansam, povestim, sta numai langa mine, are grija de mine, ne tinem de mana, desi nu suntem impreuna. imi place foarte mult de el si din cauza asta am refuzat multi baieti doar pentru ca nu cred ca e doar o joaca(sau cel putin nu vreau sa cred). voi ce ziceti sa fac? cum sa mai procedez... sa il astept? ce credeti doar se distreaza?

1 răspuns:
| LaLaEnergy a răspuns:

Eu zic ca doar se distreaza...big grinDaca are si iubita!winkingIi un mod de a se distra cand nu ii prietena lui langa el!winkingEu zic sa nu cedezi:*Funda?puppy dog eyes