| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a întrebat:

Vreau sa ma adresez in principal baietilor... daca o fata var pune o intrebare stanjenitoare care ar fi aceea? vreau rasp rapide... dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Ce dimensiuni are... inteligenta lui big grin

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e iubitul tau, eu cred ca il poti intreba orice, si de marime, si de ceea ce vrei tu!

Daca sunteti doar prieteni, lucrurile se schimba, trebuie sa ii respecti intimitatea!

| Zenithf a răspuns:

Sunt lucruri stanjenitoare de care nu am vb nimanui, nici nu voi vb vreodata. straight face
Sunt lucruri care le-am ascuns in mintea mea de pervers...

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dar de ce, vrei sa pui la randul tau o intrebare stanjenitoare? Nu merita.Nu pune o intrebare, fa o remarca daca tot vrei sa faci ceva aiurea. Fa o remarca aiurea despre persoana respectiva si ai sa vezi dupa reactiile.Bafta!

| Derye a răspuns:

O remarca stanjenitoare ar fi: o ai mai mare decat a lu' gheorghe!

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ explică:

Nu vreau sa pun nici o intrebare de genu Ganduri albe, dar eram curioasa sa vad cum gandesc baietii chestile astea big grin inca mai astept raspunsuri...

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ explică:

Abc a luat fundita pentru ca rasp lui ma amuzat...sa stiti ca nu vreau sa pun astfel de intrebari nimanui doar eram curioasa cum ganditi voi baietii lucrurile de genul asta big grin

| RenyCoolAceTer a răspuns:

Vrei sa facem sex? fundita love struck thx?