| Foarfeca a întrebat:

Vreau sa ma combin cu fostul meu si as vrea sa il intreb daca mai simte ceva pentru mine. Nu stiu daca are o prietena sau nu si nici nu avem prieteni comuni care sa fie de incredere. Ce sa fac? Sa fiu directa sau.?

2 răspunsuri:
| Ygorr38 a răspuns:

Sunt baiat..si iti pot spune sa fii directa....functioneaza...nu te ascunde dupa un deget ca nu are rost

| Focsa_Carmen_1995 a răspuns:

Ar fi foarte bine daca l-ai trage deoparte si il vei intreba daca mai simte ceva pentru tine si daca sp ca nu nu te amagi mai sunt baieti in lumea asta