| Misou a întrebat:

Vreau sa ma culc cu prietenul meu. Cum pot trece peste emotii?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Uite aici ---> http://www.tpu.ro/......a-eu-sunt/
O seară faină!

| Danysan a răspuns:

Daca il Iubesti nu ai de sa regreti macar o secunda asta.Acum depinde ce varsta ai si de ce fel de iubit ai alaturi.Adica e foarte Important sa iti fie alaturi si dupa ce o sa face-ti asta.Pot sa te asigur ca nu o sa ai asa ceva. Creati un spatiu Romantic.Sa nu fiti deranjati de nimeni sa stati linistiti. Apoi lucrati la Preludiu foarte mult deoarece Important e sa fi foarte excitata si umezita cand o sa te Penetreze prima oara. Daca o sa ajungi iti doresti asta din toti porii nu o sa mai iti pese de durere si o sa iti palaca ce urmeaza te asigur.Important e sa va Iubiti, actul sexual e doar sa va faca sa fiti si mai uniti intre voi.Se creeaza un fel de leagatura Maxima.

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns (pentru Danysan):

Cineva e expertalaughing)

| Misou explică (pentru Danysan):

Am 18 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Iunona a răspuns:

Prelungeste preludiul, asigura-te ca sunteti numai voi doi in casa, vb cu el, ai incredere. Sper doar ca il cunosti foarte bine, ca il iubesti si nu ai...12 ani. Daca esti micuta ( pana in 16) mai asteapta. E frumos sa iti traiesti copilaria. Si nu te supara pe sinceritatea mea, ok?

| Misou explică (pentru Iunona):

Nu ma supar. am 18 ani, actualul meu iubit e cel mai bun prieten al meu din clasa a 5-a

| Iunona a răspuns (pentru Misou):

Ma bucur ca ai gasit persoana potrivita. Lasa totul sa vina de la sine, roaga-l sa aiba grija de tine sa te simti protejata, pupati-va mult si ia-o incet. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Iti iei viatan dinti si te culci. Pur si simplu. Efectiv faci asta. Nu.i nici un secret, in afara de curaj. Cam ca primul sarut. Ii dai si gatahappy Iara daca vreti sa faceti si sex, atunci ai grija la prezervativhappy