| rallu_6013 a întrebat:

Buna prietenul meu vrea sa ma culc cu el dar eu nu vreau ce sa fac?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Il trimiti la "fetite"winking

nony
| nony a răspuns:

De ce nu vrei? Care sunt motivele? Altfel cum vrei tu sfaturi daca nu ne spui si motivul pentru care nu vrei?

| Puf a răspuns:

Nu te culca cu el. Daca te iubeste va avea rabdare pana in momentul cand tu vei fi pregatita, chiar daca asta va fi si peste cativa ani, daca nu asteapta inseamna ca nu te iubeste indeajuns. Asa iti vei da seama si de dragostea lui big grin. Bafta:*

| Aly07 a răspuns:

Ii spui ca nu estipregatita deocamdata pentru asta si daca te iubeste cu adevarat trebuie sa aiba rabdare, daca eu un adevarat iubit si in acelasi timp prietenul tau iti va accepta decizia.
Bafta happy

| madycumada a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sa te culci cu el.Doar pentru ca este prietenul tau asta nu inseamna ca esti obligata sa te culci cu el. In caz ca nu intelege dai papucii.Nu merita! Succes!kiss

| Miu_6243 a răspuns:

Nu o face daca nu vrei si daca nu te simti pregatita! Ii poti spune si lui asta, iar daca te iubeste cu adevarat te va intelege. Daca nu te intelege inseamna ca vrea doar sex de la tine, nimic serios. Daca asculti de el poti regreta mult timp dupa.Asta e parerea mea.Bafta

| cristinuza a răspuns:

Spune-i dar spuneo intr-un fel delicat sa nu-l ranesti spune-i ca e prea devreme. Spune-i ca nu esti pregatita sa mai astepte putin pana vei fi. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci ce vrei tu, adeca nu te culci cu el si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa mai astepte pana vei dori si tu daca te iubeste cu adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culca-te si fa dragoste intensa ca doar tie prieten nu un strain

| Abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0 a răspuns:

Aproape toti baietii vor acelasi lucru... incearca sa ii explici ca tu nu vrei si daca nu te intelege dai papucii... Bafta!