| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU peste 2 zile vreau sa ma culc culc cu prietenul meu ar trebui sa ma epilez eu nu prea suport parul dar nu stiu cu ce sa il indepartez ajutati-ma

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste crema de la Farmec, are un miros naspa dar sunt sigur ca o folosesti inainte cu o zi de a face dragoste, sa citesti bine instructiunile si sa ai grija sa nu te atingi de labii cu ea ca bagi rock neincetat 2 ore fara sa vrei laughing de ce neaparat de ziua ta? daca te simti pregatita nu am nimic impotriva, de parca n-ai face ce te taie capul, dar oricat esti tu de rockerita si oricat te-ai crede de matura iti zic ca alte fete au regretat mai tarziu, oricum iti doresc la multi ani si tot ce-ti doresti kiss \m/

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Ori te duci la salon (cel mai indicat), ori cu epilatorul. Ce intrebare...

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Uhmmmm sora mea foloseste o crema depilatoare foarte buna... mirosul ei cam lasa de dorit. stiu ca se gaseste si in Romania, dar, nu stiu sigur pe unde si cum. este una din acele creme cum ar fi cea de la Veet ( si cred ca asa se numeste si crema pe care sora mea o foloseste ) care nu iti trebuie aparat de unica utilizare sau depilator. Crema si cu o chestie de plastic. gen ( aplici crema pe picioare sau unde ai nevoie o lasi cateva minute, iar, apoi dai cu acea chestie de plastic ( o numim raz...) (lipsa de inspiratie laughing ) si parul se indeparteaza ) din cate mi-a spus sora mea, acea crema este foarte buna si parul nu mai creste cateva saptamani dupa. sper ca te-am ajutat.

| kata92 a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu te apuci de sex. Iti complici mult si fara rost viata.

Chiar daca folosesti prezervativ(cea mai promovata metoda contraceptiva) acesta nu te protejeaza de HPV(Human Papilloma Virus)

HPV-ul desi nu se prea vorbeste despre el e cea mai raspandita boala cu transmitere sexuala, o iei chiar si daca parteneru foloseste prezervativ. Produce cancerul de col uterin si/sau alte belele. In general nu ii afecteaza pe baieti dar ei pot fi purtatori ai virusului si il pot transmite. Te poti interesa de asta pe internet.

Scopul sexului e ca sa faci copii.

Daca ai citit mesajul da te rog un raspuns ca l-ai citit.

| Oana92 a răspuns (pentru kata92):

De unde rasariti?

| ilovedark a răspuns (pentru kata92):

Multumesc pentru sfat kata92