| anneemariia a întrebat:

Vreau sa ma despart de el si nu pot...de fiecare data cand incerc mi se inunda ochii cu lacrimi gandindu-ma ca va fi a altcuiva si parca cineva ma opreste sa fac asta... oare il iubesc? nu stiu ce sa fac...nu stiu ce simt pentru el...cand sunt cu el simt o caldura si e un sentiment aparte dar totodata ma si supar cu toate ca nu imi da motive si ma face sa renunt...el ma iubeste enorm de mult...dar eu.....nu stiu! Sunt confuza....nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Analizeaza-ti sentimentele pentru el. Asta numai tu poti sa faci.
Faptul ca nu il poti lasa nu inseamna ca il iubesti. Toti am vrea ca fostul/fosta sa nu mai fie cu altcineva dupa ce ne despartim. Tu ma simti si altceva pentru el decat ca ai vrea sa fie proprietatea ta? De acolo pornesti!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dramatice intrebariile astea de pe TPU, banuiesc ca vrei sai cantam asta sa compunem o manea sau cum sai transmitem ganduriile tale?

| LoveSleep a răspuns:

Și noi de unde-ar trebui să știm?

| Tovarăşiemăligă a răspuns (pentru LoveSleep):

şi...nu ştiu...nu ştie ce să facă, simţi? simţi pohui?

| Robert_Alex_1997 a răspuns:

Iti zic eu, stai pe banca ta fatoo, cand iubesti i frumos si tie fricaa sa nu il pierzi poate sau sa i faci rau, da i decizia ta, fa cei mai bine pentru tine degeaba iti zicem noi numa u sti mometele si el