| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu el dar nu stiu daca vrea pentru ca el mi-a dat papucii. ce sa fac? astept raspuns urgent. va rog

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Daca ti-a dat papucii inseamna ca poate nu tine la tine.Incearca sa vorbesti cu el si daca vezi ca refuza, resemneaza-te...mai sunt baieti pe lumea astawinking

| nicol20 a răspuns:

Sincer este cel mai bine sa il uiti daca ti-a dat papuci iti dai seama a avut el un motiv sa te lase gandeste-te ca nu te merita.Bafta

| Liada a răspuns:

Iesiti mai des.la plimbari la concerte.fiti buni prieteni.si intr-o seara spune-i direct in fata ca vreai sa o luati de la inceput.bafta

| roxynutza a răspuns:

Nu stiu daca maimerita sa te impaci cu el dar daca asta vrea spune-i in fata ce vrei de la el :*

| eugem35 a răspuns:

Daca tu crezi ca merita sa fiti impreuna inpacate cu el si de ce ti-a dat papuci.inpacate cu el ce ai de pierdut. mai bine gandeste-te ca nu au intrat barbati in sac.

| TheMihutz a răspuns:

Ce culoare au papucii?

| anonim_7506 a răspuns:

Nu ar avea rost sa te impaci cu el, mai ales sa fii tu cea care ii propune sa va impacati. Iar daca ti-a dat papucii inseamna ca nu te iubeste si chiar nu mai vrea sa fie cu tine si trebuie sa intelegi ca s-a terminat.Mai sunt baieti