| xIonutzu a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie cum sa ii impac pe mama si tata ca sau certat azi iar straight face au mai fost cerati sptamana trecuta dar sau impacat acum sau certat iar azi dar nu stiu de ce straight face tata vrea sa plece crying va rog raspuns urgent ce sa mai fac crying

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Eu zic sa nu te amesteci. si ai mei fac asta tot timpul dar nu ma amestec. le mai zic cateodata: '' bai potoliti-va'' e problema lor, ei se cearta, se impaca si daca tacato vrea sa plece, lasa-l unde nu pleaca si taicameo, l-as conduce personal pana la poarta laughing