| Anne_3934 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fostul meu prieten. m-am despartit de el dintr-o banala cearta si dupa 2 luni inca tin la el foarte mult si vreau sa ne impacam.Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti cum sa o facbig grin.

Răspuns Câştigător
| Cristina_2871 a răspuns:

In primul rand asigurate ca el nu are pe altcineva :*.si daca nu are si sti ca inca te iubeste marturisestei sentimentele tale de dragoste si spune-i ca a fost o greseala ca v-ati certat :* ...vezi tu ce ii mai spui happy depre relatia voastra in cazul in care nu vrea sa va mai impacati iti iei inima in dinti si treci peste pentru ca nu poti ramane cu gandul ca vei mai fi cu el daca el nu mai vrea :* SUCES sper sa-ti fie de folos:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te impaci cu el si ca il mai iubesti mult.

| teosweety a răspuns:

Intreaba-l daca te mai place ...baga-te in seama la el spune-i ca-ti pare rau de ce s-a intamplat si daca te mai place intreaba-l daca vrea sa va mai impacati...alcv nujt ce