| TudorGamer a întrebat:

Vreau sa merg intr-o tabara cu un prieten si vom face sex cu o fata (avem 16 ani)! si ea nu stie cum sa se dezvirgineza..adica cu degetul se poate? ca vrem sa facem sex cu ea si ea vrea asta dar... poate se duce la medic si afla mama sa ca am facut-o cu ea! (cu prevzervativ logic)! cum sa facem? Cum e cel mai fain sa dezvirginezi o fata?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi nu știți pe ce lume sunteți și deja visați la sex în trei!
Dragostea fizică trebuie să vină de la sine, nu la comandă.
Da, se poate deflora și cu degetul.
Pa, pa.

| Alcyon a răspuns:

Stai potolit, ca poate se duce si va reclama, ca ati violat-o sau mai stiu eu ce. Ca s-au mai vazut cazuri. Daca vreti distractie, duceti-va la o profesionista. Cu virginele e bataie mare de cap. Le doare, curge sange, nu simt nicio placere si nici nu stiu sa se protejeze. E ceva de genul: de la bal, la spital.

Răspuns utilizator avertizat
| mada1820 a răspuns:

Hei tipule daca as fi in locul fetei aceleia te-as juca in picioare pana ti-ar disparea acest malefic plan.Cum poti fi atat de josnic si de redus mintal sa ai in gand sa faci asa ceva cu o fata pe care nici macar nu o iubesti. Mi-ar place sa fi prins de politie si sa fi dus direct la casa de copii sa vezi atunci ce placeri o sa iti mai vina.Copil needucat si fara scrupule!

| PieiSatana a răspuns:

Usor fratilor,ce aveti cu baiatu? Daca vrea sa penetreze fata, asta e, lasati-l sa o faca, sunteti cumva rude de a fetei, sau chiar parintii lui?laughing))

| pitiKpitiK a răspuns:

Nu ai ce face? La 16 ani e o varsta destul de mica... mai asteapta 2.3 ani! Daca esti un C****R nu ai decat dar lasa fata!

| Weimer a răspuns:

Decat sa ai parte la asa ceva mai bine mai rabda.