| Emmanuela a întrebat:

Vreau sa-mi ajut prietena cea mai bun doar ca chiar nu stiu ce sfat sa-i dau..Are o relatie de 8 luni ea 17 ani el 20. Ea fiind virgina a decis ca a venit si timpul ei.Au incercat odata dar nu s-a primit si el a cedat foarte repede.Ea spus ca nu poate sa continue daca nu-i face sex oral, ea fiind impotriva dar dupa un timp totusi sa decis si a facut-o.Dar sex iar nu au facut.El spunand ca se simte in nesiguranta intro casa cu parintii ei.E ciudat pentru ca cand ii facea sex oral nu simtea nici o nesiguranta.Acum prietena mea crede ca problema e in ea.Ce ar trebui sa faca? E chiar vina ei?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Si mai ai multe de invatat despre Romania, anume sa nu bagi in seama toti nazistii gramaticii care se leaga de virgule ca mielul de uger si mai ales... oamenii sunt negri la suflet, dar negri ca smoala, te asigur! Atentie cum formulezi intrebarile pe aici, sa nu te trezesti atacata de invidiosii care turbeaza fiindca persoana X face sex si ei nu!

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

laughing)lol iubitelul ei a cam fraierit-o ...rau.
Ce sa faca? sa-i dea papucii. Nu vad unde e respectul in relatia asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma doare capul de la gramatica ta.

Baiatul te a prostit. I ai facut sex oral si nu sa mai complicat cu altceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce se poate spune fara a gresi este faptul ca atat el cat si majoritatea baietilor in cazul in care face sex pentru prima data nu se pot abtine si nu isi pot controla ejacularea chiar si in cazul in care au deja o oarecare experienta. Ejacularea rapida se poate datora excitatiei prea intense dar se poate produce si din cauza stresului provocat de nesiguranta ambientul exisistent care era nu tocmai adecvat/propice executarii unui sex fara griji in cazul in care intr-adevar mai existau si altii in casa/apropiere. Intre un sex oral si unul adevarat este o diferenta enorma din toate punctele de vedere.Se poate afirma ca nici unul dintre ei nu este de vina. Locatia aleasa este de vina deoarece nu asigura siguranta deplina si necesara intro astfel de situatie. Data viitoare sa incerce intr-un loc romantic si lipsit de orice stres.

| ywar a răspuns:

Ca cand si mancand - este marturia vie a faptului ca voi tinerii sunteti in general extrem de superficiali si agramati.
2. Nu ti-a cerut ajutorul - de ec ai vrea sa o ajuti? Iti propun sa o ajuti sa-i bagi cocoselul unde trebuie prietenului... La C.E.C, unde te gandeai?
Mi-e scarba de generatia voastra de ratati cu intrebari de doi bani!

| drogh a răspuns:

Nu am înţeles nimic din postarea ta fiindcă totul nu are nicio treabă cu gramatica şi nu se deduce care este povestea. Rescrie tot şi apoi cere ajutor. Baftă!

| Emmanuela explică:

Imi cer scuze nu am umblat la scoala in Romania, multumesc pentru ajutor!

| pufulescu a răspuns (pentru Emmanuela):

Si mai ai multe de invatat despre Romania, anume sa nu bagi in seama toti nazistii gramaticii care se leaga de virgule ca mielul de uger si mai ales... oamenii sunt negri la suflet, dar negri ca smoala, te asigur! Atentie cum formulezi intrebarile pe aici, sa nu te trezesti atacata de invidiosii care turbeaza fiindca persoana X face sex si ei nu!

| Jontytzz a răspuns:

De cat sa tina mana pe maimuta mai bine s-o puna p'o carte de gramatica.