| TeeaBaang a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar acest palton... Ce parere aveti?( am 13 ani:D)http://www.margotte.ro/......tru/131000 { scuze. categoria}

Răspuns Câştigător
| RTA90 a răspuns:

E foarte draguuut love struck! Sincer, daca tie iti place, nu mai trebuie sa te intereseze de ce spun altii. Oricum la 13 anisori ai tai acest palton te-ar face sa pari mai matura, dar cu atat mai bine, nu?

1 răspuns:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Oauuu,e superb,superb, cumpara-l merita toti banii si sigur ti-ar sta foarte bine in el happySi culoarea se poarta la nebunie, dar si modelul