| PainMax1985 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns URGENT. Vreau sa-mi cumpar un palton Antonio Gatti de pe net si dupa tabelul de marimi de pe site mi-ar corespunde marimea 42. Intrebarea este cat de lung este paltonul? Pe site scrie ca e o marime medie si atat. Am nevoie de un raspuns urgent de la cei care au paltoane marime medie barbatesti pe acasa eventual de la aceiasi firma.

1 răspuns:
| Mihnea_Alexandru_1994 a răspuns:

Buna! de obicei, un palton Antonio Gatti la marimea 42 ajunge pe undeva un pic mai sus de genunchi, cu aproximativ 3-4 cm....dar...bafta in continuare!
P.S. iti recomand de pe site-uri specializate...