| Ra_9139 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o prietena dar nu gasesc! Toate fetele sa apeleze la mine!
Cine ma ajuta cu sfaturi? Cum sa abordez problema in asa fel incat sa-mi fac o prietena pana in REVELION?

6 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Si vrei sa faci o prietena imitand un bosketar retardat? laughing bafta

Sincer, daca chair vrei sa ai iubite, punete pe sala, sau sport si incearca si tu sa citesti ceva... sau macar uitate la discovery, ca degeaba rati bine daca esti prost de puti!

| saymoon a răspuns:

Da, tipul care spune asta pe youtube e tare popular.Acum probabil are prietena.
Acum sa revin, o prietena e o fata, si nu e un obiect pe care l achizitionezi.
Daca te comporti frumos, poti sa cuceresti o fata pana de revelion. Pune si tu ochii pe o fata, si atrage i atentia (dar in bine), vorbeste cu ea, zambeste, scoate o in oras.Si ce i mai important, NU fi timid, ofera i cadouri (simbolice).
Acum depinde si de tine, sa nu ai 13-14 ani, ca atunci e mai greu, depinde de cum te cataloghezi tu:de treaba sau iritant.
O prietena nu e pentru o zi, doar pentru revelion, ai inteles?
O fiinta umana ca si tine.
Deci nu te folosi de ea.
Daca faci ce ti ti am scris ai sanse mari sa ti gasesti o prietena.
Bafta multa si Craciun Fericit ( suntem in decembrie, incep urarile).
pa pa

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Draga, sunt aici!
Mai vorbim pe mess: eo_si_numai_yo
Sunt experta in orice metoda, daca vrei sa si te culci cu mine!
Doar baga-ma in lista de mess si vorbim smug
:* see'ya!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu iti dau nr meu de tel 0766885153 si til dau si pe al doilea 0760403310 te ubesc

| Ra_9139 explică:

Raspunsuri deloc folositoare. Problema mea nu e ca nu sunt in stare sa gasesc o fata oarecare, problema e ca nu o gasesc pe "ea", o fata de care sa ma pot apropia. Am avut o rel lunga de vreo 4 ani si "mi-a dat de m-a julit" iar acum mi-e ft greu sa ma atashez de cineva si nu numai atat, dar mai sunt si extrem de pretentios. Oricum nu are sens sa dezvolt ca e mult si plictisitor, merci de raspunsuri

| Ra_9139 explică:

Fantastice reply uri laughing)