| Andy_7451 a întrebat:

Vreau sa-mi gasesc jumatatea!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Caut-o.

greece12
| greece12 a răspuns:

Frumos ai spus-o!
Sa ai inima deschisa si energie pozitiva,sa nu cauti,sa stii sa te autoironizezi si sa pierzi cu zambetul pe buze!
Iar speranta,mereu,acolo, in tine, sa zbarnaie!
Mult succes!

| 4b a răspuns:

Cine nu vrea?! laughingsucces

| anddclaus a răspuns:

Succes

| UPT a răspuns:

Foloseste un site de matrimoniale!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cine te opreşte s-o cauţi?

| adi123_2132 a răspuns:

De la abdomen in jos!laughing)

| EuCuTine a răspuns:

Daca vrei dragostea adevarata nu o cauta lasa o sa vina la tine. Dragostea nu se obliga, cumpara, impune etc ci se simte, transmite, respecta. Nu poti sa iti gasesti jumatatea pentru ca jumatatile trebuie sa simta chimia si dupa se unesc 4 ever. Ciusss DLD.

| TitiDrLove a răspuns:

Cum spune si 4bb4! Cine nu doreste astA?
Cine nu doreste persoana ideala langa el care sa fie exact dupa asteptarile sale! Dar.mai greu gasesti asta!
Stii ce? Ar trebui sa incerci mai multe prietenii cu fete pentru inceput si apoi o sa intri in relatii cu mai multe! La un moment dat iti vei da tu seama care e jumatatea! happy

| MMihai a răspuns:

Depinde ce vârstă ai și de ce faci practic, cu jumătatea aia!
Dacă ești adult, eventual un site de matrimoniale!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Sincer, și eu vreau asta!
Oricum, îți sugerez să nu mai cauți. Dacă va fi să fie dragostea va veni ea la tine.

" Întreaga înțelepciune umană se bazează pe cuvintele: Așteaptă și speră! " ( Al. Dumas ).

| gaby37 a răspuns:

Si eu vreau sa-mi gasesc mijlocu pul* mele

| gaby37 a răspuns:

Si eu vreau sa-mi gasesc mijlocul pul* mele

| Papai_Nelu_1905 a răspuns:

Ma numesc nelu si as vrea sam, i pot gasi o fata intelegatoare si iubitoare asa cum sunt si eu momental sunt in it nr de tef 0039 3809025517