| franck2222 a întrebat:

Vreau sa imi gasesc jumatatea? ma ajuta cineva cu niste sfaturi, va rog

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt sanse sa nu o gasesti niciodata, doar sa ai impresia ca ai gasit-ohee hee
Poti sa gasesti in schimb persoane cu care te vei intelege foarte bine si vei fi tentat sa zici ca e vorba despre dragoste. Poate fi, nimic nu e imposibil, insa ca sa stii ce cauti la altii trebuie sa te cunosti pe tine

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De multe ori jumătatea te găseşte pe tine, nu tu pe ea. Aşteaptă doar!happy

| georgiana a răspuns:

Eu cred ca dragostea vine cand vrea ea, dar tine de noi s-o facem sa stea cat vrem noi.

| antonia09 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti, nu incerca sa iti gasesti jumatate dupa anumite criterii, ea poate aparea exact atunci cand nu te astepti.

| g_7133 a răspuns:

Hmm. eu sunt de parere ca atunci cand mai putin te astepti va aparea cineva te care te vei indragosti.:-)