| claudiu_9647 a întrebat:

Vreau sa imi gasesc jumatatea ajutati-ma cu vreun sfat.

Răspuns Câştigător
| Dior a răspuns:

Mai bine iesi afara, vezi fete peste tot locuri unde se duc fetele.gandeste-te putin si o sa afli.

47 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Iesi afara. Daca stai in casa este destul de putin probabil sa gasesti pe cineva... Du-te in parc, intr-un bar la o cafea... Intr-o librarie. Femei sunt peste tot... Trebuie doar sa deschizi ochii sa le vezi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu mai sta in casa.winking
Iesi cu prietenii prin oras, prin cluburi, prin parc...etc big grin Sigur vei gasi o fatahappyIncearca sa iti faci prietenii noi.Cu ajutorul lor o sa cunosti si alte fete big grin
Mult succes!happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In casa nu o sa gasesti nimic...la plimbare cu baietii, fete sunt peste tot...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Jumatatea de la ce?

| Linda a răspuns:

Si o fata pisoiasul de pe site este pe acelasi drum. Scrie-i.

| albastrel a răspuns:

Ce tare e Alynu stiu rolling on the floor nu eu! fata de mai sus! acum am inteles de ce mi-ai trimis mie mesaj in privathee hee. app multumesc frumosbatting eyelashes. dar sa stii ca eu nu sunt o jumatate ci un intreghee hee. nu iti pot trimite msg cu id-ul meu...asa ca trimite tu...acum iti tin eu de urat ca si asa nu am ce face.

| Antonimu a răspuns:

Nu te sfatuiesc... asa am zis si eu... "Azi imi gasesc jumatatea, ura. yes"... am gasit niste fete care ma iubesc si tin la mine... dar cand a venit vorba de sex erau sparte, rupte si muncite... Iti dai seama ca numai de "jumatate" nu`mi mai arde mie. Nu le iubi frate, fa sex cu ele si lasa-le.

| alexdop21 a răspuns:

Iesi din casa!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Ia-ma! sunt fierbinte! sunt...

gripata!

| andreig a răspuns:

Intra pe matrimoniale thinking

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Fama pe mine k sigur nu te acceptlaughing

| eek a răspuns:

Iesi in lume..ca daca stai in fata pc ului nu o sa se intample nicio minunehappy

| cîrne a răspuns:

Ha ha ha! acum inteleg mesajul tau de pe privat! scuza-ma dar inteleg succesurile tale la femei. pai bine ma, asa abordezi tu o fata? stai flexat ce dracu, sunt fete pentru oricine, deci si pentru tine, insa ...doar daca o lasi pe ea sa vina la tine. daca alerge ca un disperat dupa ea, iti dai seama ca si ea alearga, dar de tine.si apropo, vezi-ti si tu lungu nasului. fata pe care o vazusi la avatarul meu e jessica alba si e gagica mea

| Dior a răspuns:

Cum adica jumatatea? te referi sa-ti gasesti partenera? daca e asa atuncea e ceva complicat...

| kathessa a răspuns:

Ce bine ar fi daca am avea certitudinea ca ne gasim jumatatile... Daca iti doresti neaparat asta, ti se va intimpla. Se spune ca atit cit iti doresti de la viata, atit vei avea.Eu zic sa fii optimist, deschis la nou, sa socializezi, sa dai atunci cind ceri, sa incerci sa te faci placut si...dorit...

| DeeVee a răspuns:

Matrimoniale...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu o caut. insa nu am gasit-o. oare pe unde umbla? Uneori. am impresia ca nu exista pentru mine si nu o sa o gasesc niciodata. dar stii cum se spune in popor. "fiecare buruiana cu umbra ei"... cand o voi gasi o sa revin si o sa iti povestesc. cum a fost.bine!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta mult si bine asta e sfatu meu ca si eu astept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesto...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc deea si vreau sa te ajut sa-ti gasesti jumatatea ce zici ne intalnim si noi
am 19 ani si vreau sa te cunosc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bine ascunsa intr-un colt cu mult intuneric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iesi afara si ma gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai tot timpul in fata calculatorului si astepti sfaturi de la noi nu o sa-ti gasesti niciodata jumatatea... GO OUT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ma comport cu o fata ca sa imi cada la picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe hi5 di no sa redreti pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel nu stiu ce sa mai fac cred ca iesitu cu prieteni in oras nu mai stiu