| parecare a întrebat:

Vreau sa public un link de la o melodie de pe youtbe pe facebook, dar vreau sa imi apara si miniatura videoclipului. uneori cand dadeam acolo ca sa pot publica video'ul imi aparea imediat in jos si miniatura si apoi publicam. acum imi apare k urmeaza sa se publice doar link'ul. cum fac sa apara pe perete si miniatura la videoclip? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| LikeNobodyElse a răspuns:

Atunci cauta alt video tot pe youtube.nu toate apar

2 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Dupa ce ii dai copy paste asteapta 2-3 secunde tongue si apare

| parecare explică (pentru LikeNobodyElse):

Nu apare happy

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru parecare):

Atunci cauta alt video tot pe youtube.nu toate apar