| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa raman insarcinata.
E vreo problema daca ma ridic in picioare dupa contactul sexual?

Răspuns Câştigător
| loveyourkiss a răspuns:

Nu e nici o problema dar daca nu esti in perioada fertila sau daca ai mai incercat si nu ai ramas stiam ca e bine sa stai cu picioarele in sus dupa contactul sexual.

Succes

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

E un ritual ca sa ramai gravida.
dupa contactul sexual, trebuie sa dai 3 ture de bloc/casa, dar nu oricum, ci alergand cu bucile.

| ButterflyGy a răspuns:

Nu, daca esti in perioada fertila vei ramane sigur insarcinata, pot sa si sari si tot nu scapi de riscul asta. App, cati ani ai de esti asa nerabdatoare.

| StarMetin2 a răspuns:

Puneti dop in vagin

| misita a răspuns (pentru StarMetin2):

Aici cineva incearca sa afle un rs pe care l-ar ajuta nu sa faci haz pe seama cuiva, nu e frumos din partea ta

| Vieru_Andrei_1997 a răspuns:

Mai bine stai in cap