| UnBajat a întrebat:

Vreau sa sarut o fata dar nu stiu cum se saruta, si am tupeu sa o sarut dar mna :/
Niste sugestii?

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dacă nu eși la faza din viață în care ești pregătit să începi o relație care să se finalizeze cu căsătorie, mai bine las-o în pace.AI vrea să vezi un film în care altul o sărută pe viitoarea ta soție

| UnBajat explică (pentru ania):

Cred ca e putin prea devreme la 15 ani sa te gandesti la o casatorie cu o fata cu care esti in scoala?

| Violleta2022 a răspuns:

Cand o ai in fata ochilor, poti sa tii-o apropii si sa-i atingi buzele cu buzele tale.
Asta este tot, pentru inceput!

| anonimadinAlba a răspuns:

Trebuie sa gasesti momentul oportun si sa fii sigur ca si ea vrea asta. Te apropii usor de ea si va atingeti buzele, FARA EMOTII! Mai departe, totul va veni de la sine

| UnBajat explică:

Sau lasa