| Anablondyi a întrebat:

Vreau sa scap de celulita si de burta in vreo 3 zile cum fac asta? va rog rasp dau funda! sadsad

Răspuns Câştigător
| ioηelα a răspuns:

E imposibil in trei zile.
de celulita scapi doar la salon. iti faci abonament.si in cateva luni scapi.
burta. depinde cat de mare.
eu de ex. intr-o saptamana am scapat. facand MULTE abdomene.
(curele nu ajuta la nimic, mai rau iti faci)
doar nu manca dupa ora 7. love struck
sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

E prea repede in 3 zile sa scapi de celulita si de burtica. Dar incearca sa faci mult sport, ia-ti creme alticelulita si tine un regim drastic.

| danc0ck a răspuns:

Sa mai adaugi vreo 100 de zile la cele 3

| Rukhsandra a răspuns:

Ohhooo 3 zile?! Nu cred ca poti dar printr-o alimentatie buna si mult mult mult sport + masaje + creme anticelulita poti scapa de ea.
Am auzit ca trebuie sa bei multa apa... nu stiu daca e adevarat :p

| ioηelα a răspuns:

Cremele anticelulitice nu ajuta la NIMIC.
deci nu irosi banii pe prostii.
si cum spuneam mai sus, nu te gandi sa ti vreun regim drastic, pentru ca o sa iti faci mai mult rau. in primul rand ca dupa ce termini cu regimul(ca doar nu o sa tii toata viata) te vei ingrasa la loc. si in al doilea rand ca organismul are nevoie de o alimentatie variata.care include painea si chiar si unele grasimi.
sportul este FOARTE bun. cauta pe net diverse exercitii.
si o sa vezi rezultatele. succes si multa ambitie in a slabi. :*:*